10 Aralık 2009 Perşembe

Vanguard Uprise 48 Taşıma Çantası

Taşıma çantaları, fotoğrafçılık için en önemli şeylerden bir tanesidir.Eğer SLR bir makina kullanıyorsanız ya da SLR benzeri kompakt bir makina kullanıyorsanız, mutlaka bir taşıma çantanız olması gerekir.Bu çanta ile, hem fotoğraf makinanızı hem de dizüstü bilgisayarınızı birlikte taşıyabilirsiniz.Hem fotoğraf makinasından hem de notebook'undan ayrılamayanlar için ideal bir taşıma çantası...

Hem fotoğraf ekipmanınız hem de dizüstü bilgisayarınız için ideal.

Dijital fotoğrafçılık bu kadar gelişmişken DSLR makineler ve PC'ler de birbiriyle yakın bir ilişki içinde olmak durumunda kaldılar doğal olarak. Vanguard da bu alandaki eksikliği fark ederek piyasaya sürdüğü Uprise 48 ile hem DSLR ekipmanınıza hem de 15.6 inçe kadar olmak üzere dizüstü PC'nize ev sahipliği yapıyor.

Kadife kaplı iç bölmeleri istediğiniz gibi dekore edebiliyorsunuz. Battery grip'li ve kit objektifli bir DSLR'a ek olarak 5 adet objektife daha yer bulabileceğiniz Uprise 48 içinde aksesuarlar için de bölmeler bulunuyor. Yatay bir şekilde yerleştireceğiniz DSLR'nıza çantanız sırtınızdayken yan taraftan özel olarak açılan bölmesiyle dikey olarak erişip anında çıkarabiliyorsunuz. Böylece çantanızı tamamen açmanıza gerek kalmıyor ki ekipmanınızın güvenliği için bu büyük önem teşkil ediyor.

Ön taraftaki büyük cep kısmı, ek bir fermuar yardımıyla oluşturulan körük yapısıyla, isteğe bağlı olarak daha yüksek bir kapasite sunabiliyor. Ayrıca yan kısımdaki özel cepte saklı olan yağmurluk ve onun üstünde bulunan özel üç ayak tutucu kemer, çantanın işlevlerini artıran diğer öğeler.

TEKNİK DETAY:

Gövde materyali: Polyester
İç boyutlar: 300 x (130+60) x 250 mm
Dış boyutlar: 350 x 300 x 515 mm
Kapasite: 1xDSLR, 1xdizüstü,5x objektif, üçayak v.s.
Ağırlık: 2270 gr
Diğer: Toz geçirmez gövde, yağmurluk

Sonuç: Vanguard'ın patentli yeni özellikleriyle donatılmış olan Uprise 48, dizüstü PC'sini de taşımak isteyen SLR kullanıcıları için ideal.

0 yorum:

Yorum Gönder